Siatkarze AZS-u pewnie pokonali Stoczniowca Gdańsk

AZS UAM Poznań - Stoczniowiec Gdańsk 3:0 - Poznań 16.01.2016  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
W ramach 14. kolejki II ligi siatkówki mężczyzn, poznańscy akademicy pokonali drużynę Stoczniowiec Gdańsk 3:0 (31:29, 25:23, 25:23).

W ramach 14. kolejki II ligi siatkówki mężczyzn, poznańscy akademicy pokonali drużynę Stoczniowiec Gdańsk 3:0.

Spotkanie było bardzo wyrównane. Zwłaszcza było to widać w pierwszym secie, który trwał 31 minut, a końcowy wynik to 31:29. W drugim secie akademicy mieli już przewagę 5 punktów (19:14), które po chwili stopniało do 23:21. Szczęśliwie poznaniakom udało się wytrzymać presję i wygrać piłkę setową wygrywając 25:23. Trzeci set był bardziej wyrównany i w końcówce wymiany były punkt za punkt. Jednak znowu to poznaniacy wykazali się większym spokojem w grze i wygrali 25:23.

AZS UAM – Stoczniowiec Gdańsk 3:0 (31:29, 25:23, 25:23)
MVP: Marcin Szczechowicz
Skład: Sobstyl, Lipski, Róg, Radzikowski, Lisiecki, Szczechowicz, Mucha (L) oraz Sas, Jankowski, Stasiński, Dymecki