Sport

Enea Tri Tour Family Winter Run

Enea Tri Tour Winter Run 2015  Foto: materiały prasowe

Już za niespełna miesiąc startuje kolejna, trzecia odsłona wspólnych, zimowych treningów rozgrywana w cyklu Road to Enea Challenge Poznań. W lutym i marcu fani aktywności fizycznej będą mogli sprawdzić swoje przygotowanie do sezonu podczas Enea Tri Tour Family Winter Run.

Kolejna edycja popularnego cyklu zimowych imprez biegowych wraca do swoich korzeni, czyli nad Jezioro Maltańskie, które będzie jedną z aren zbliżających się Mistrzostw Europy w triathlonie. Natomiast nowością jest fakt, że zainteresowani udziałem w biegach mają do wyboru aż trzy dystanse – 5,4km, 10,8km oraz 16,2km. (odpowiednio jedna, dwie oraz trzy pętle wokół popularnej „Malty”). Dzięki rozgrywaniu zawodów na trzech dystansach każdy zainteresowany wspólnym przygotowaniem do sezonu, będzie mógł dobrać trasę do swojego aktualnego planu treningowego. Pierwszy bieg odbędzie się w połowie lutego (14 lutego 2016), natomiast drugi w marcu.

Enea Tri Tour to nie tylko pięć startów w trakcie cyklu. To także wspólne zdobywanie formy i dzielenie się dobrymi praktykami w trakcie treningów – mówi Wojciech Kruczyński współorganizator Enea Challenge Poznań. – Mamy również nadzieję, że dzięki programowi TriKids oraz karcie sportowej rodziny Enea Tri Tour na zawodach zobaczymy jeszcze więcej rodzin niż miało to miejsce dotychczas. Atrakcji dla nikogo na pewno nie zabraknie, ponieważ w czasie kiedy dorośli będą biegać wokół jeziora to na najmłodszych czego ogrom zabaw w miasteczku na stoku przy Malta Ski – dodaje.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz