POZnań

Rzut na matę dla starszych

Zajęcia judo dla dorosłych w PKS OLIMPIA  Foto: Tomek Szwajkowski

Zajęcia judo dla dorosłych w PKS OLIMPIA Foto: Tomek SzwajkowskiFerie mogą być doskonałą okazją do rozpoczęcia nowej przygody nie tylko dla najmłodszych, ale również dla nieco starszej młodzieży i dorosłych. Wspólnie z Poznańskim Klubem Sportowym zapraszamy wszystkich miłośników walk Dalekiego Wschodu na judo.

Judo oznacza dosłownie „łagodną drogę” lub „drogę do zwinności” ponieważ jest to jeden z najbardziej ogólnorozwojowych sportów walki, rozwijający równomiernie wszystkie partie mięśniowe – zachęca  Anna Radtke Heintze z PKS OLIMPIA – każdy trening składa się z urozmaiconej rozgrzewki, zapoznania się z techniką judo – padów, rzutów i trzymań, judo kładzie ogromny nacisk na ćwiczenia ogólnorozwojowe pozwalające rozwinąć siłę, wytrzymałość, poczucie równowagi i koordynację ruchową Warto wiedzieć, że na treningi judo nigdy nie jest za późno!

PKS OLIMPIA prowadzi akcję “Przyjdź zobacz spróbuj”, w ramach której każdy rozpoczynający treningi może pobierać dwutygodniową naukę zupełnie za darmo, aby móc sie przekonać, czy judo to sport jaki chce ćwiczyć. Promocja dotyczy zajęć dla dzieci i dorosłych stawiających pierwsze kroki na macie.

Zajęcia odbywają się w hali judo przy ul. Taborowej 1 w Poznaniu w poniedziałek i środę o godz. 20:30.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Zajęcia judo dla dorosłych w PKS OLIMPIA Foto: Tomek Szwajkowski

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz