Mosina

Rozpoczęcie sezonu na Gliniankach

Mosińskie Glinianki  Foto: fb / Mosina

Wakacje już rozpoczęte, zatem imprez dla młodzieży w całej naszej metropolii będzie na pewno wuchta. Wraz z początkiem lipca oficjalnie rozpocznie się sezon na mosińskich Gliniankach.

Zapraszamy na to wydarzenie wraz z Mosińskim Ośrodkiem Kultury oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Podczas planowanego na sobotę wydarzenia na wszystkich gości czeka wiele pokazów. Będą między innymi niezwykle widowiskowe pokazy FlyBoard.

Wodni odrzutowcy wzburzą wodę i porwą widownię, a wybitne osiągnięcia na arenie międzynarodowej to gwarancja wysokich lotów! – zapowiadają organizatorzy – będą salta, delfiny i twistery, a to tylko niektóre z zaplanowanych tricków wykonywanych nawet 12 metrów nad taflą wody.

Będą również pokazy przygotowane przez Profesjonalny Klub Fitness Adrenalina Mosina. Dzięki nim poznamy na przykład nowe sposoby na aktywny relaks i kondycję czyli salsation i cross fit. Dzięki kolejnym pokazom prowadzonym przez ratowników WOPR poznamy podstawowe informacje o bezpiecznym wypoczynku nad wodą.

Najmłodsi chętnie zapewne zajrzą do Kreatywnego Domku, gdzie będzie można zagrać w różne gry planszowe, czy plenerowe.

Ponadto przygotowaliśmy wiele ciekawych form rekreacyjnych i animacji dla dorosłych, dzieci i młodzieży – dodają organizatorzy.

Oficjalne otwarcie sezonu na Gliniankach odbędzie się w sobotę 1 lipca. Początek o 18:00.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz