K U L T U R A

Rozbijalnia szklanych sufitów

Rozbijalnia  Szklanych Sufitów  Foto: Wojciech Kozłowski Fotografia

„Rozbijalnia szklanych sufitów” to warsztatowe wydarzenie adresowane do kobiet, które rozwijają swoją przedsiębiorczość i poszukują dla siebie nowych rozwiązań – wychodząc poza stereotypy i utarte przekonania. Ciekawie zapowiada się najbliższa konferencja na Politechnice Poznańskiej.

Zapraszamy panie aspirujące bądź pełniące już funkcje kierownicze, których kariera dotarła do poziomu “szklanego sufitu” oraz tych wszystkich, które dbają o swój osobisty i zawodowy rozwój – mówi Anita Rak, rzeczniczka prasowa wydarzenia.

W Rozbijalni Szklanych Sufitów wzięło już udział ponad 1200 osób, najnowsze spotkanie odbywać się będzie pod hasłem „Poczucie szczęścia i sensu motywatorem do działań i rozwoju”.

Gośćmi wydarzenia będą m.in. reżyserka Monika Górska, Stanisław Mąderek czy kuratorka sztuki Cecylia Malik. O duńskim szczęściu opowiadać będzie Sylwia Schab z Katedry Skandynawistyki UAM, Iwona Długa przedstawi projekt „Dziewczyny na Politechniki”, będą także wykłady dotyczące budowy zespołów oraz łączenia ról zawodowych i rodzinnych.

Spotkanie odbędzie się 3 marca w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej i składać się będzie z części warsztatowej i przestrzeni towarzyskiej, początek godz. 10:00. Organizatorami wydarzenia są: Polska Federacji Klubów BPW oraz Fundacja Pomiędzy.

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/161920321116997/

Użyte w artykule zdjęcia: Wojciech Kozłowski Fotografia

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz