Sport

Rodzinne pływanie na Malcie

Turyści  Foto: Bartlomiej Sowa

W tych zawodach każdy uczestnik otrzyma medal! Zapraszamy do udziału w amatorskich zawodach w pływaniu „Fregata Family Cup“.

„Fregata Family Cup“ to rodzinne amatorskie zawody pod patronatem Prezydenta Miasta Poznania, w których startują zarówno dzieci rozpoczynające swoją przygodę z pływaniem, jak i już potrafiący pływać amatorzy.

Aby umożliwić start każdemu dziecku które dopiero uczy się pływania rozgrywamy konkurencje z tzw. przyborem. Impreza ma rodzinny charakter i jak co roku odbędą się również sztafety rodzinne, podczas których startować będą rodzic wraz z dzieckiem.

Celem zawodów jest popularyzacja nauki pływania wśród dzieci oraz zdrowego i aktywnego trybu życia. Każdy z zawodników po przepłynięciu dystansu otrzyma pamiątkowy medal.

Podczas zawodów prowadzona będzie również akcja charytatywna, w ramach której organizatorzy zbierać będą pieniądze na Stowarzyszenie Przyjaciół Niewidomych i Słabo widzących w Poznaniu.

Zawody odbędę się 14 czerwca 2015 r. w godz. 09 -12 w Termach Maltańskich. Udział jest bezpłatny.

Każdy uczestnik otrzyma medal, a dla trójki najlepszych pływaków/pływaczek przewidziano puchary. Puchary otrzyma także najlepsza trójka rodzinna.

Nauka pływania w Szkole Fregata

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz