DLA STUDENTA

Rektor Polibudy 2.0

Tomasz Łodygowski  Foto: Politechnika Poznańska

Tomasz Łodygowski został ponownie Rektorem Politechniki Poznańskiej. Funkcję tę będzie pełnił do 2020 roku. 

Dziś po niemal czteroletnim doświadczeniu pełnienia funkcji rektora Uczelni znacznie lepiej zdaję sobie sprawę z ogromu zadań, które każdego dnia towarzyszą mi w pracy – mówi prof.dr hab.inż.Tomasz Łodygowski – oczywiście są chwile satysfakcji z osiągnięć naszej Uczelni, ale zdecydowana większość czasu to ciągła czujność o bezpieczeństwo i stabilność naszego wspólnego miejsca pracy oraz rozwiązywanie problemów osobowych.

Tomasz ŁodygowskiProfesor Tomasz Łodygowski będzie rektorem Polibudy drugą kadencję. Jak podkreśla chce wykorzystać dotychczasowe doświadczenie w dobrym zarządzaniu Uczelnią, a więc między innymi współpracy kadry naukowej i studentów.

Znam ograniczenia, w których przychodzi działać naszej instytucji i sądzę, że potrafię znajdować najlepsze rozwiązania zapewniające stabilność Uczelni – deklaruje Tomasz Łodygowski – nie boję się nowych wyzwań.

Tomasz Łodygowski urodził się w 1951 roku. Jeste żonaty i ma troje dorosłych dzieci. Od zakończenia studiów w 1974 r. nieprzerwanie i wyłącznie pracuje na Politechnice Poznańskiej. Jedyne przerwy w obecności na uczelni spowodowane były wyjazdami zagranicznymi, w tym udziałem w dwóch stypendiach półtorarocznych Fulbrighta w USA i Humboldta w Niemczech.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz