POZnań

Ręcznie robione i na wynos na świątecznym kiermaszu

Kilkunastu projektantów z wyjątkowymi produktami na prezenty: książkami, zabawkami, ubraniami nie tylko dla dzieci, dodatkami modowymi, Design na Wynos, a także …restauracja na wynos czyli przysmaki na świąteczny stół – to wszystko już w najbliższą niedzielę w Concordia Design podczas II Kiermaszu Pomysłów pod Choinkę.

Ci, którzy chcą samodzielnie wykonać prezenty dla najbliższych, będą mogli wziąć udział w warsztatach z projektantką Darią Burlińską i zrobić oryginalną lampę, nauczyć się nieszablonowo pakować prezenty, zaprojektować kartki świąteczne, a dzieci wraz z rodzicami będą ozdabiać szopki bożonarodzeniowe oraz dekorować pierniki. Zabawa potrwa od 11-18.00.

Na tę przedświąteczną niedzielę przygotowany został także specjalny program warsztatów dla dorosłych, dzieci i warsztaty rodzinne oraz punkt projektowania opakowań na prezenty, autorskich kartek świątecznych i bilecików do prezentów.

Kiermasz świąteczny z Concordia Design Foto: materiały prasowe

„Zrób sobie zimową lampę” – to warsztat dla wszystkich fanów lamp studia dbwt i projektantki Darii Burlińskiej. Natomiast dla dzieci zaplanowano m.in. zajęcia z przygotowania recyclingowych ozdób choinkowych, kolorowania bożonarodzeniowych stajenek, oraz przygotowania świątecznych ciasteczek.

Pełen program warsztatów na www.concordiadesign.pl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz