Dopiewo

Rajd rowerowy na koniec wakacji

rower  Foto: sxc

Zachęcamy do aktywnego spędzenia ostatniej, wakacyjnej niedzieli i wzięcia udziału w V Rajdzie rowerowym Na Koniec Wakacji w Dopiewie. Będzie sporo zabawy całkowicie za darmo!

W tym roku podobnie jak w ubiegłym rajd będzie miał formułę promienistą – zapowiadają organizatorzy z Gminngo Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dopiewie – każdy uczestnik rajdu powinien zaliczyć minimum 3 z 5 punktów kontrolnych wyznaczonych przez organizatora na terenie Gminy Dopiewo.

Zorganizowana jest meta i wyznaczone zostały punkty, w których uczestnicy rajdu muszą się zgłosić. Nie ma natomiast wspólnego startu, a trasę dojazdu do poszczególnych punktów uczestnicy wybierają sami. Nie wszystkie punkty kontrolne znajdują się przy oznaczonych szlakach rowerowych, zatem organizatorzy pozostawili uczestnikom dużą swobodę.

Zadania na punktach kontrolnych można wykonywać od 9:00 do 12:00 – podkreślają organizatorzy – następnie należy udać się na metę zorganizowaną na Owocowej plaży w Zborowie, należy tutaj dotrzeć między 11:00 a 13:00.

Pierwszych 200 uczestników na mecie z zaliczonymi minimum trzema punktami kontrolnymi otrzyma poczęstunek. Na mecie będzie można także bezpłatnie oznakować rowery.

Podsumowanie Rajdu i przyznanie nagród nastąpi około godziny 14:00, a cała impreza zakończy się pół godziny później.

 Mapa_2015

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz