Luboń Sport

PP: KS Fogo Luboń – Wisła Kraków 0:5 (0:0)

logo pucharu polski  Foto:

logo pucharu polskiDziś do podpoznańskiego Lubona przyjadą piłkarze Białej Gwiazdy. Na stadion przy ulicy Rzecznej odbędzie się mecz 1/16 Pucharu Polski pomiędzy Lubońskim KS Fogo, a Wisłą Kraków. Punktualnie o godzinie 14:00 rozpocznie się mecz, który przesądzi o awansie do 1/8 Pucharu Polski. Luboński KS Fogo lider IV ligii jest tutaj przez wszystkich skazywany na pożarcie przez Białą Gwiazdę. Jednak nie o wynik chodzi tylko o piłkę nożną, która jest nadal najpopularniejsza w Polsce i sprawia kibicom tyle radości.

Zawodnicy Lubońskiego KS Fogo będą mieli szansę pokazać się szerszemu gronu odbiorców i poczuć co to jest wielka piłka. Natomiast goście będą mieli okazję sobie przypomnieć skąd się tak naprawdę wybili, gdzie i w jakich warunkach zaczynali swoje przygody z piłką nożną.

Luboński KS Fogo

0 - 5

Wisła Kraków

• Dzisiaj jeszcz spotkanie 1/16 finału Pucharu Polski. O 17:30 Warta Poznań podejmie Podbeskidzie Bielsko Biała. Zapraszmay na relację.
  • Szkoda Lubońskiego, Nie można oddać im waleczności. Po pierwszej połowie wydawało się, że mają szansę nawet wygrać to spotkanie. Niestety dużo sił jakie włożyli w pierwsze 45 minut przełożyło sie na słabsza dyspozycję w drugiej połowie. Zmiana w Wiśle w 56 minucie przyniosła ożywienie i bramki dla Wiślaków posypały się jak z rękawa
  • Wisła Kraków awansuje do 1/8 finału Pucharu Polski
  • 90'+2 koniec meczu
  • 90' sedzia dolicza jeszcze dwie minuty
  • 90' Rafał Boguski strzela kolejnego gola
  • 89' Genkov kolejny raz trafia do bramki Lubońskiego
  • 88' Na spalonym Garguła. Sedzie jakby niewidział podniesionej flagi swojego kollegi.
  • 86' Zmiana w Lubońskim Radomski schodzi z boiska zastępuje go Mikołajczyk
  • 86' po dośrodkowaniu Quioto bramkę strzela Garguła
  • 84' Melikson lewą stroną boiska, podał ją do Genkova. ten nie wykożystał 100% szansy
  • 80' Radomski mógł wyprowadzić kontre dla Lubońskiego, niestety pomylił sie i podał piłke dla wiślaków
  • 77' Wyrwa potęzny strzał z wolnego na słupek. Pareiko z trudem obronił ten strzał. Że tak nie padl gol dla Lubońskiego 🙁
  • 77' Bogucki dośrodkowuje do Garguły. Na szczęscie Ingielowicz zablokował jego strzał.
  • 76' Nowaczyk z ponad 30 metrów prubuje dotrzeć do bramki Wisły. Niestety mocno ponad poprzeczką
  • 75' Genkov uderza nieczysto w piłkę i na szczęście nei zdobywa kolejnej brqamki dla Wisły
  • 74' Zmiana w Lubońskim KS Fogo Izydorczyk za Jeżewskiego
  • 73' Luboński juz się broni na swojej połowie. Garguła na szczęście nad poprzeczką
  • 71' Zmiana w Wiśłe Kraków Boguski wchodI za Ilieva
  • 69' Zmiana w Lubońskim Wyrwa na Szkrzycki
  • 69' Garguła podaje do genkova tuż przed polem Karnym. Genkov ma szansę zdobyć kolejną bramkę. Na zczęście Maćkowski broni
  • 68' Rożny dla Lubońskiego po nieudanej akcji Piotrowskiego
  • 67' Genkov przejmuje piłke. I bez problemów umieszcza ją w siatce Lubońskiego
  • 65' Melikson strzał z dystansu. Maćkowski na szczęście obronił. Wybił piłkę na rożny
  • 62' Genkov nie trafia do bramki stojąc dwa metry od niej.
  • 61' Zmiana w Wiśle za Chaveza, Sobolewski
  • 60' Wisła Krak ów po dosrodkowaniu niekrytyGenkov główką umieszcza piłę w siatce
  • 58' Znów Quioto zagrażał bramce Maćkowskiego. pytalk na szczęście go zablokował
  • 57' Z trzydziestu metrów na bramke strzelał Quioto. Zasłonięty bramkarz wybijał piłke na aut
  • 56' Zmiana w Wiśle za Sikorskiego wchodzi Quioto
  • 54' Genkov biegł na bramkę Lubońskiego. W pięknym stylu zatrzymał go Piotrowski
  • 53' Kubiak miał szanse zmienić stan meczu na kożyść Lubońskiego
  • 52' Luboński strał się zaatakować, ale niestety wcześneij faulował Manelski
  • 52' Kolejna wrzutka na pole karne. Na szczęście wiślacy znów nieclenie. Od bramki rozpoczyna Maćkowiak
  • 50' Garguła strzela z dystansu. Na szczęście znów niecielnie.
  • 47' Wisłą na połowie Lubońskiego. Szuka luki w obronie.
  • 46' Na trybuneie pojawiło sie konfetti w sektorze zajmowanym kociołek
  • 45' Rozpoczyna się druga połowę
  • 15:05 Zawodnicy wracają na drugą połowę. nad stadionem znówz zebrały się chmury i pada deszcz
  • 45'+2 Koniec pierwszej połowy. Luboński remisuje bezbramkowo z Wisła Kraków
  • 43' Za faul na Łukaszu Kubiaku kartkę obejżał Chavez
  • 41' Już za cztery lata, już za cztery lata Luboński będxzie mistrzem świata. odezwał się głos na trybunach
  • 41' Aut z prawej storny. Piłak trafia do Meliksona. Ten mocno niecelnie w kierunku bramk Lubońskiego
  • 40' Bunoza wdał się w dyskusie z sędzią. Sędzia interwenije i stara się uspokoic nerwy Wiślaków
  • 34' Melikson i Genkov w sytuacji 100% szansy mając tylko bramkarza przed sobą nei mogli trafić
  • 33' W środku pola Wisła szuka okazji do rozegrania. Rożny dla Wisły
  • 30' Rzut wolny iiiiii spalony. Mimo, że piłka trafia do siatki rozpoczyna Luboński
  • 28' Mateusz Nowaczyk za faul otrzymał żółta kartkę
  • 28' Luboński znów próbowął wyprowadzić akcję ze środka boiska. prawie udało się przejąc piłke
  • 27' Ładna akcja prawą stroną boiska . na szczęście Melikson pomylił sie w dośrodkoaniu i Luboński przejął piłkę
  • 25' Rzut wolny dl Wisły, pomylił się obrońca i piłkę złapał na szczęście bramkarz Lubońskiego
  • 25' Na boisku leży Perikson. Potrzebna była interwencja lekarza
  • 23' cztery osoby w murze, Rzut wolny wykonywa Nowacki. Po małym zamiesznaiu pod polem bramkowym strzał na bramke oddał Manelski. Niewiel się pomylił
  • 23' Za faul kartkę obejżal Arkadiusz Glowacki
  • 21' Znów kontra Jeżewskiego. Szkoda, że nie udało się zdobyć taj bramki
  • 20' Tym razem Bunoza starł się znaleźć droge do bramki Lubońskiego, Szybka kontra niestety zakończyła się przed polem Wisły
  • 19' Dośrodkowanie Jerzewskiego z rzutu wolnego. Niestety nei zakończyło się to oddaniem strzału na bramkę Wisły
  • 17' Prawą stroną Piotrowski wypuśił się rajdem w keirunku Pola Wisły. Szkoda, że to dośrodkowanei do doszło do celu
  • 16' Wisła nadal nei może przełamać obrony Lubońskiego
  • 12' Faul na Meliksonie. Wisła strzela. Cztery osoby w murze bronią bramki Lubońskiego. Garguła trafi a w mur
  • 10' Garguła wypuścił sie lewą strona boiska, ale piłka wyszła poza boisko
  • 8' Faul Sikorskiego na Imbiorowiczu
  • 7' Od bramki zaczyna Luboński po tym jak Iliev opuśił boisko za polem bramkowym
  • 6' Luboński cały czas atakuje i naciska Wisłe. Kolejna wyprowadzona akcja ze strony Lubońskiego
  • 5' Luboński cały czas atakuje. wisła jeszcze nie próbowała strzelać na bramkę przeciwnika
  • 3' Łukasz Kubiak wszedł na pole karne. Pierwsza akcja zagrażająca bramce Wisły
  • 1' Luboński tylko zwycięstwo słychac z wypełnionych trybun
  • 0' Gwizdek i rozpoczynamy 1/16 finału Puchar Polski. Wiślacy w czerwonych stronach, Luboński w niebiesko - czarnych.
  • 13:59 Zawodnicy wychodzą na murawę
  • 13:56 Witamy z deszczowego stadionu przy ulicy Rzecznej w Luboniu. Za chwilę rozpocznie sie spotkanie 1/16 Pucharu Polski

Sebastian Maćkowski, Mateusz Nowaczyk, Maciej Menelski, Dawid Skrzycki, Jonasz Jezewski, Łukasz Kubiak, Dariusz Imbirowicz, Mieszko Pytlak, Patryk Piotrowski, Maciej Smuniewski, Dawid Radomski
rezerwowi:Maćkowiak, Anioła, Mikołajczyk, Latuszek, Siejek, Wyrwa, Izydorczyk
trener: Marcin Drajer

Sergiej Pereiko, AKew Jaliens, Gordan Bunoza, Osman Chavez, Maor Melikson, Arkadiusz Głowacki, Tsvetan Genkov, Łukasz Garguła, Daniel Sikorski, Ceyarz Wilk, Ivica Iliev
rezerwa: Miśkiewicz, Sobolewski, Boguski, Kirm, Quioto, Szewczyk, Lepiarz
trener zespolu: Michał Probierz