Centrum

Przez Kaponierę jedziemy inaczej

uwaga roboty! Foto: uwaga roboty!Kierowcy już się przyzwyczaili do utrudnień związanych z przebudową Kaponiery. Od soboty (20.07) obowiązują wszystkich zmotoryzowanych chcących tędy przejechać zmiany. Dopiero jednak od dzisiaj są one odczuwalne.

Jak wyjaśnia Zarząd Dróg Miejskich zmiany te są spowodowane koniecznością wykonania kolejnych prac budowlanych i drogowych. Zakończenie prac związanych z tym etapem prac zaplanowano na koniec września tego roku.

Samochody jadące w kierunku ul. Św. Marcin oraz ul. Dworcowej na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza z Zeylanda i Zwierzyniecką będą musiały skierować się na północną jezdnię ul. Zwierzynieckiej i jechać dalej przez ronda Kaponiera na ul. Św. Marcin.

Kierowcy chcący skręcić z ul. Zwierzynieckiek w prawo w ul. Roosevelta w kierunku Dworca Zachodniego muszą przejechać na jezdnię ul. Zwierzynieckiej od strony Akumulatorów.

Zmiany te miały być wprowadzone już 11 lipca, jednak wtedy do tego nie doszło. Powodem było niespełnienie przez wykonawcę prac wszystkich wymogów związanych z wprowadzeniem tymczasowej organizacji ruchu w rejonie ronda Kaponiera.

Kaponiera - organizacja ruchu w lipcu 2013 Foto: Google

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz