POZnań

Przerwa serwisowa PEKI

pekacry  Foto:

Dziś, od godz. 20 rozpocznie się przerwa serwisowa w funkcjonowaniu systemu PEKA. Nie będzie możliwe doładowanie karty PEKA ani konta przez internet oraz w Punktach Sprzedaży Biletów.

Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego, przerwa serwisowa w działaniu części sprzedażowej systemu PEKA rozpocznie się o godzinie 20:00 w piątek.
Nieczynna będzie strona internetowa www.peka.poznan.pl, niemożliwy zatem będzie zakup i przedłużenie biletu okresowego, doładowanie konta tPortmonetki, czy przesłanie reklamacji przez Internet. Nie będzie można również kupić biletów na kartę PEKA w Punktach Sprzedaży Biletów zarządzanych przez ZTM oraz gminy Swarzędz i Kleszczewo – tłumaczy ZTM.
 Przerwa serwisowa nie ma wpływu na działanie czytników karty PEKA w pojazdach, które funkcjonują niezależnie. Mogą jednak pojawić się kłopoty z transferem biletów kupionych przez Internet w późnych godzinach popołudniowych.

Bez problemów mają natomiast działać nowe biletomaty, w których można kupić bilety jednorazowe, doładować tPortmonetkę lub przedłużyć lub kupić bilety okresowe.

Przerwa potrwa do godziny 4:00 nad ranem w sobotę.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz