K U L T U R A

Przebierana impreza dla Otwartych Klatek!

Deszczowa ulica Półwiejska  Foto: Tomasz Dworek

W nowym poznańskim klubie Poruszenie odbędzie się przebierana impreza z benefitem na Stowarzyszenie Otwarte Klatki. Tematem przewodnim wydarzenia będą Dziady, czyli tradycyjny słowiański obrzęd zaduszny z przymrużeniem oka. Organizatorzy zapraszają wszystkich pełnoletnich do wspólnej zabawy i pomagania zwierzakom. Wstęp na wydarzenie kosztuje minimum 15 zł.

„Dziady w Poruszeniu dla zwierzaków! Tylko w tę mistyczną noc możesz bawić się, tańczyć, cieszyć się życiem i jeszcze ratować przy tym zwierzęta. Bo cała kasa z biletów na przebieraną imprezę trafi do Stowarzyszenia Otwarte Klatki, które wykorzysta ją do walki o dobrostan zwierząt na hodowlach przemysłowych. Przebrania nie są obowiązkowe, ale każde będzie bardzo mile widziane” – piszą organizatorzy.

Poruszenie to nowe miejsce na klubowej mapie Poznania, przy ul. Półwiejskiej 18, które otworzyło się zaledwie kilka tygodni temu i zastąpiło kultową, niedziałającą już Opcję.

Beneficjentem przebieranej imprezy jest Stowarzyszenie Otwarte Klatki, czyli organizacja, której celem jest zapobieganie cierpieniu zwierząt poprzez wprowadzanie systemowych zmian społecznych, dokumentowanie warunków chowu przemysłowego oraz edukację promującą pozytywne postawy wobec zwierząt.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/424718894913944/

Użyte w artykule zdjęcia: Tomasz Dworek,

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz