Aglomeracja

Prognoza pogody na świąteczny weekend

Niedzielny spacer po Poznaniu  Foto: lepszyPOZNAN.pl / td

Niedzielny spacer po Poznaniu Foto: lepszyPOZNAN.pl / tdWszystko wskzuje na to, że przez cały świąteczny, długi weekend będzie w naszym fyrtlu pogodnie. Raczej nie będzie padać, a najcieplej ma być w Wielką Sobotę i Lany Poniedziałek.

Taka aura będzie wręcz zachęcała do spacerów. Z pewnością wielu osobom przyda się choćby taka aktywność po zbyt obfitym czasami świątecznym posiłku.

Oto prognoza pogody dla aglomeracji poznańskiej na ten świąteczny weekend.

Wielka Sobota

Tego dnia wierni udają się do kościołów ze święconką. Tego dnia również warto zaplanować przy tej okazji spacer. Przez cały dzień będzie nam towarzyszyła klara. Najcieplej będzie około godziny 15:00. Wtedy będzie około 22° C. W nocy może lekko popadać.

wielka sobota 2014

Wielkanoc

Niedziela będzie również pogodna, ale tego dnia klara dzielić się będzie musiała niebem z chmurami. Padać w ciągu dnia raczej nie powinno. Będzie też nieco chłodniej niż w sobotę. W najcieplejszym momencie dnia będzie około 19° C. Niewielkie opady mogą się pojawić późnym wieczorem.

wielkanoc 2014

Lany Poniedziałek

Nad ranem może być gdzieniegdzie mglisto. Od rana na niebie będzie dość dużo chmur, ale w ciągu dnia powinno się rozpogodzić. Będzie ciepło, bo temperatura może dochodzić nawet do 24° C. Tego dnia również parasole raczej nie będą potrzebne.

Zobacz jak podczas Świąt funkcjonuje komunikacja – kliknij tutaj. Jeśli wybieracie się ze święconką, możecie klikając tutaj zobaczyć o której godzinie będzie święcone w kościołach w centrum Poznania.

lany poniedzialek 2014

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz