PP: Lech Poznań – Wisła Kraków 1:1 (0:0)

Lech Poznań - Wisła Kraków 1:1 - Poznań 16.10.2016 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
Lech Poznań - Wisła Kraków 1:1 - Poznań 16.10.2016 r.

Od początku sezonu, poznaniacy przed własną publicznością przegrali tylko dwa razy. Tydzień temu Kolejorz zremisował z Wisłą 1:1, dzisiaj obie drużyny ponownie staną naprzeciw siebie, tym razem w ramach 1/4 finału Pucharu Polski.

Dzisiejszy mecz będzie trudnym sprawdzianem dla Poznaniaków, gdyż odbędzie się bez udziału kibiców. Jest to kara za zachowanie kibiców podczas ostatniego finału Pucharu Polski w Warszawie, kiedy to fani “Kolejorza” odpalali i rzucali race na boisko. Ten zakaz został nałożony na Lecha do końca rozgrywek.

KKS Lech Poznań

1 - 1

Wisła Kraków

• 22:43 Dziękujemy za udział w relacji. Zapraszamy do kolejnych.
  • 22:41 Ospała atmosfera, brak kibiców i dynamicznych akcji. Tak chyba najkrócej można opisać ten mecz. Widowiska nie było a remis raczej nie był tym czego oczekiwali kibice.
  • 90+3 Koniec meczu. Wynik 1:1.
  • 90+2 Rzut wolny dla Lecha wykonuje Jevtić.
  • 90' 3 minuty doliczonego czasu gry.
  • 89' Wisła: Zachara za Brożka
  • 88' Kownacki z rzutu rożnego wrzucił w pole karne... i mamy kolejny rożny.
  • 86' Wrzutka w pole karne Małeckiego. Żadnego z jego kolegów tam nie było, a Burić bez problemów złapał piłkę.
  • 84' Wrzutka, z rzutu wolnego w pole karne. Robak nie dał rady dojść do piłki.
  • 80' Załuski na raty wybija strzał. Grę wznowili poznaniacy z rzutu rożnego.
  • 80' Wisła: Cywka za Ondrasek
  • 78' Kownackiii! Poznański napastnik pakuje piłkę do bramki po tym jak odbija ją Załuska. Wynik 1:1
  • 76' Lech: Jevtić za Gajosa
  • 70' Ładne, silne dośrodkowanie Trałki w pole karne do Kownackiego. Niestety niedokładny strzał poznańskiego napastnika.
  • 68' Makuszewski świetnie podał do Gajosa, który został sam na sam z Załuską. Strzał wprost w bramkarza.
  • 66' Niecelnie strzela Sadlok. Grę wznowi Burić.
  • 62' Wisła: Brlek za Boguskiego
  • 60' Lech: Kownacki za Formellę
  • 59' Trałka ukarany kartką za ostry faul.
  • 57' Tym razem Formella próbował podawać do Kędziory ale nic z tego. NIe udało się zagrozić bramce Wiślaków.
  • 56' Makuszewski dobrze obsłużył Formellę, który niestety nie zdołał pokonać bramkarza Wisły.
  • 50' Sadlok nie dostał kartki za zagranie kartką ale teraz dostał za faul.
  • 49' Lech przyspieszył i próbował strzela ale niestety nic z tego.
  • 47' Mączyński rozprowadził piłkę prawą stronę i podał do Brożka, który obrócił się wokół własnej osi i strzelił bramkę. Wynik 0:1
  • 45' Rozpoczynamy drugą połowę meczu.
  • 45' Przerwa... czy po niej zmieni się jakoś szczególnie styl gry? Zobaczymy. Wynik 0:0.
  • 45' Strzał z 18 metrów Majewskiego wprost w bramkarza.
  • 41' Formella tracił piłkę, a Wisła rozpoczyna kontratak, które kończy się błędem Brożka.
  • 35' Majewski chyba poczuł się jak na treningu... strzelał na bramkę Załuski ale bardzo słabo.
  • 34' Wilusz w ostatniej chwili zmienia tor piłki do, której pędzi Boguski. Z tego mogła by być bardzo groźna sytuacja dla Wisły.
  • 29' Kolejny stały fragment gry dla Lecha. Majewski z rzutu wolnego wrzucał piłkę w pole karne, jednak żaden z poznaniaków nie zdołał skierować piłki do bramki.
  • 26' Robak próbował dryblować ale kompletnie mu nie wyszło, a goście bez problemu odebrali mu piłkę głęboko w polu.
  • 22' Guzmics nastąpił na stopę Makuszewskiego przerywając rozwijającą się akcję ofensywną Lecha. Żółtą kartką ukarany Węgier.
  • 20' Ondraszek próbował znokautować Arajuuriego. Gra na chwilę przerwana ale kary dla zawodnika Wisły nie ma.
  • 16' Zdaje się, że Małecki strzelał na bramkę ale na drodze piłki pojawił się brożek, który nie stworzył zagrożenia dla bramki Burića.
  • 14' Załuska broni strzał Makuszewskiego.
  • 11' Burić przeruwa wrzutkę, do nikogo, Boguskiego.
  • 10' Głowacki faulował Trałkę.
  • 8' Głowacki strzelał z 35 metrów z rzutu wolnego wprost na bramkę Burića. Poznański bramkarz łapie piłkę.
  • 5' Kędziora próbował wrzucić w przed pole karne, ale
  • 3' Doskonale słychać zawodników obu drużyn.. atmosfera jakaś taka treningowa.
  • 0' Dźwięk lokomotywy przy pustych trybunach nie brzmi tak samo... zaczynamy spotkanie.
  • 20:36 A czy Wy, macie już jakieś przedmeczowe typy co do wyniku??
  • 20:19 Dobry wieczór! Przed nami mecz 1/4 finału Pucharu Polski. Lech podejmie przy pustych trybunach Wisłę Kraków.