Aglomeracja

Poznań za pół ceny – znamy datę

Świąteczny Stary Rynek  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Weekend 30 kwietnia – 1 maja to daty tegorocznej akcji Poznań za pół ceny! Podobnie jak w latach poprzednich na turystów i mieszkańców będzie czekać unikalny program turystyczny oraz 50% zniżki u ponad setki partnerów z Poznania i okolic.

W tym roku chcemy powtórzyć sukces poprzednich edycji, dlatego już teraz zapraszamy firmy i instytucje związane z turystyką do udziału w akcji – mówi Jan Mazurczak, prezes Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej – Dzięki świadomej współpracy usługodawców możemy zaproponować szeroki wachlarz doskonałych jakościowo usług i unikalny program turystyczny. Jesteśmy pewni, że turyści, którzy skorzystają z oferty “Poznań za pół ceny” wyjadą z miasta z przekonaniem, że warto tutaj wracać.

Blisko 200 partnerów i atrakcji turystycznych, tysiące turystów – to cechy charakterystyczne akcji, która już na stałe weszła do kalendarza poznańskich wydarzeń. Organizowana od 2008 r. przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną akcja ma na celu prezentację bogatej oferty turystycznej miasta i jego okolic.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz