K U L T U R A

Poznań za pół ceny! Czekamy na atrakcje!

Poznań za pół ceny - Muzeum Rogalowe  Foto: Paweł Jaskółka / PLOT

Poznań za pół ceny przyciąga tłumy gości z Poznania i turystów, ale jest też dla restauratorów doskonałą okazją do reklamy swojej gastronomicznej oferty. Organizator akcji Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna zaprasza restauratorów i lokalnych przedsiębiorców do zgłaszania swojego udziału.

Zawsze doradzamy by dołączyć do akcji, jak najwcześniej. Dzięki temu jest szansa dotrzeć do większe liczby potencjalnych gości lub klientów – mówi Wojciech Mania z Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, koordynator akcji.

„Poznań za pół ceny” pierwszy raz odbył się w 2008 roku. Można było wtedy skorzystać z 36 ofert. Jednak formuła wyprzedaży produktów i usług turystycznych chwyciła. Po dziesięciu latach podczas akcji partnerzy obsługiwali nawet 90 tys. osób, którzy mogli korzystać z blisko 200 atrakcji. Akcja zdobyła liczne nagrody i dorobiła się także wielu naśladowców.

Wyróżnikiem wydarzenia jest program turystyczny. Wiele wydarzeń jest całkowicie bezpłatnych, a wśród nich są wycieczki – także w językach obcych. Oczywiście nie zabraknie ofert noclegowych, gastronomicznych, a także kulturalnych i rekreacyjnych.

W tym roku będzie można przedłużyć majówkę z rabatem 50%, ponieważ „Poznań za pół ceny” odbędzie się w weekend 4-5 maja 2019. Organizatorzy spodziewają się, że wiele oferty, szczególnie hotelowych będzie przedłużonych.

Użyte w artykule zdjęcia: Świetlica, Jakub Pińdych / PLOT, Paweł Jaskółka / PLOT

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz