Starsza kobieta została poważnie ranna podczas wypadku, do którego doszło na ulicy Gołębiej około 12:00. Potracił ją cofający na jednokierunkowej ulicy samochód dostawczy.
Konsekwencje zdarzenia są bardzo poważne – informują przedstawiciele Stowarzyszenie Ulica Wrocławska, którzy byli świadkami potrącenia – poszkodowana ma otwarte złamanie kończyny dolnej, złamanie ręki, stłuczenie kości twarzowej i inne drobniejsze obrażenia.
Opatrywanie rannej kobiety trwało 25 minut. Na miejscu usztywniono między innymi kończyny. Dokładny przebieg tego zdarzenia ma wyjaśnić Policja.


![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)











![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-300x200.jpg)


I wcale mnie nie dziwi, że dostała strzał. Piesi jak święte krowy wchodzą za cofające samochody i nie interesuje ich, że kierowca nie jest w stanie ich zauważyć. I potem dochodzi do tragedii.
Tylko o godzinie 11:00 ta ulica jest niedostępna dla samochodów. A w każdym bąć razie powinna być dla nich niedostępna, bo czas dostaw się skończył.