Aglomeracja

Porozmawiajmy o seksie.

Kilka tysięcy lekarzy z całej Polski uczestniczy w kongresie medycznym Top Medical Trends, który odbywa się w Poznaniu przez cały weekend.

Eksperci z wielu dziedzin podczas kongresu rozmawiają o nowych trendach w leczeniu, nowatorskich terapiach. Coroczne spotkanie to także okazja do dzielenia się specjalistyczną wiedzą.

W organizowanych podczas kongresu wykładach i prelekcjach uczestniczy kilka tysięcy lekarzy, głównie rodzinnych.

Stawiamy na różnorodność, staramy się dostarczyć, jak najwięcej tematów medycznych. To oferta spotyka się z pozytywnym odbiorem – mówi dr hab. Agnieszka Mastalerz-Migas, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej, kierownik Katedry i Zakładu Medycyny Rodzinnej UM we Wrocławiu.

Jednym z zaproszonych ekspertów jest prof. Maciej Wilczak z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, specjalista w dziedzinie ginekologii.

Seks jest sprawą, która budzi w Polsce duże kontrowersje, mówimy o niej dużo, ale niekoniecznie w oparciu o fakty medyczne – przekonuje prof. Maciej Wilczak – dzięki współpracy z tymi lekarzami będziemy mieli coraz większą szansę na traktowanie seksu, jako normalnej części życia.

Kongres medyczny Top Medical Trends, który odbywa się na terenie MTP rozpoczął się w piątek. Kilka tysięcy jego uczestników obradować będzie jeszcze w sobotę i niedzielę.

Użyte w artykule zdjęcia: Elizabeth Tsung

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz