Komorniki

Pomóż Wojtkowi!

Wojtek Kurasz  Foto:

Wojtek przeżył ciężki wypadek samochodowy pod koniec listopada 2009 roku. Zmienił on życie jego, ale też całej rodziny. Trwa akcja, która ma im pomóc.

Dzisiaj Wojtek ma 31 lat i jest osobą leżącą, całkowicie niezdolną do samodzielnej egzystencji. Potrzebuje pomocy w każdej życiowej czynności. Potrzebuje stałej, kompleksowej i całodobowej opieki, leczenia i rehabilitacji. Wszystko jest drogie, a rodzinie Wojtka nie stać na opłacenie wszystkiego. W tej chwili najważniejsze jest zebranie pieniędzy na dwutygodniowy turnus rehabilitacyjny w Puszczykowie. Jego koszt to około 2.500,00 zł. Ważne jest, aby turnusy kontynuowane były każdego miesiąca.

Ośrodek Pomocy Społecznej w imieniu Pana Wojtka, żony i 1,5 – rocznej córeczki pragnie wyrazić wiarę w ludzką solidarność, zrozumienie cudzego nieszczęścia (wszak każdy z nas może być w takiej potrzebie) oraz w drzemiące w Was dobro. APELUJEMY ZATEM DO WSZYSTKICH LUDZI, którym nie jest obojętny los rodziny. Bardzo liczymy na Państwo pomoc zaznaczając, iż nawet niewielkie datki mogą przybliżyć Pana Wojtka do celu. BARDZO DZIĘKUJEMY i przypominamy, iż przy każdych wcześniejszych akcjach mogliśmy liczyć na Państwa wsparcie i okazane serce.

Z poważaniem
Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej
w Komornikach

Wojtek Kurasz

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz