Firma

Pomarańczowe LTE w Poznaniu

LTE logo  Foto: LTE logo

LTE logo Foto: LTE logoPrzyzwyczailiśmy się już do tego, że mając komórkę, smartfon czy tablet możemy swobodnie korzystać z internetu. Od niedawna klienci firmy Orange mogą kprzystać niemal w całym Poznaniu z szybkiego internetu mobilnego LTE.

Firma ta, podobnie jak inni operatorzy, modernizuje swoją sieć. Dzięki temu możliwe stało się uruchomienie technologii LTE (Long Term Evolution) o prędkości do 100 Mbs. Mogą z niej korzystać mieszkańcy ponad 70 miast i miasteczek w kraju, m.in. w Aglomeracji Warszawskiej i Łódzkiej, na Górnym Śląsku, w Trójmieście Krakowie i Wrocławiu, a od niedawna również Poznania.

W całej Polsce w zasięgu LTE Orange jest już ponad 9.000.000 mieszkańców – informuje Maria Piechocka z Orange – dzięki zakończonej w październiku ubiegłego roku modernizacji sieci, z najszybszego mobilnego internetu mogą od marca korzystać także mieszkańcy Poznania.

Przedstawiciele firmy Orange podkreślają również, że aby w pełni korzystać z technologii LTE konieczna jest aktualizacja oprogramowania na urządzenia mobilne. Orange oferuje je w niektórych modelach Nokii.

Niemal równocześnie Orange wprowadziło cztery nowe Smart Plany z największymi, jak twierdzi, na rynku pakietami danych i dużym pakiem minut na roaming do wykorzystania w krajach Unii Europejskiej. Na nową ofertę Orange składają się cztery plany taryfowe. Jeden całkowicie nowy Smart Plan Multi Max, oraz trzy znane już klientom: Smart Plan Halo, Smart Plan Multi i Smart Plan Mix, wzbogacone o nowe, korzystniejsze rozwiązania.

Prócz tego klienci dostaną możliwość wyboru nowego telefonu w promocyjnej cenie już rok od podpisania umowy, bez czekania na koniec kontraktu – podkreśla Maria Piechocka.

GALAXY TabPRO 10.1 (LTE) Foto: Samsung

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz

  • Pomarańczowe a czemu nie niebieskie dziwne a może bank pracy dla nauczycieli języka włoskiego w Krakówie