Polonia Poznań – Płomień Chrzypsko Wielkie (na żywo)

Piłka nożna  Foto: sxc

W 10. kolejce piłkarskich rozgrywek B-klasy Polonia Poznań podejmie zespół Płomień Chrzypsko Wielkie.

Do tej pory Poznaniacy w rozgrywkach zdobyli 48 bramek tracąc tylko 4 i nie przegrali ani jednego meczu. Tymczasem goście w trakcie 9. kolejek strzelili 13 bramek i aż 21 stracili.

Polonia Poznań

7 - 1

Płomień Chrzypsko Wielkie

• 90' Koniec meczy Polonia pewnie wygrywa 7:1 i utrzymuje się na fotelu lidera.
  • 85' Piękna akcja Adama Krysia podanie do Mikołaja Ratajczaka próba loba niestety piłka się nieszczęśliwie odbiła i nie wpadła do bramki.
  • 83' Pewna interwencja Dawida Pieniaka
  • 80' Z boiska schodzi strzelec 2 goli Krystian Poprawski a na boisku zameldował się Bartek Kusztelski
  • 78' GOOLLL KRYSTIAN POPRAWSKI Polonia nie zwalnia tempa.
  • 75' Z boiska schodzi Piotr Mandrysz a ma boisku pojawia sie doswadczony zawodnik legenda Poloni Poznan Grzegorz Siemion
  • 74' Na ostatnie 15 minut opaskę kapitanska przejął Radosław Matysiak
  • 72' Goolll Arkadiusz Kazmierski do Ratajczaka 6:1
  • 71' z boiska schodzi kapitan Przemysław Bartnicki a w jego miejsce młody zawodnik pozyskany z Bydgoszczy Radosław Matysiak
  • 70' Polonia stara się o kolejne bramki.
  • 70'

• 67' Z boiska schodzi Damian Rozewski a na boisku pojawi sie Kacper Barwik
  • 66' Zmarnowane sytuacja 100% przez Łukasz Tuliszke próba loba nieudana ...
  • 63' Chrzypsko zamknięte na swojej połowie.
  • 62' Poloniści nie odpuszczają i nadal siedzą na przeciwnikiu
  • Nareszcie drużyna pokazała to czego uczy ich Pan Trener Andzej Ostanski gra na jeden kontakt.
  • 52' Goooollll Piękna składna akcja z klepki Polonistów Tuliszka do Ratajczaka i 5:1 dla Poloni
  • Polonia 4 Chrzypsko 1
  • 48' Krystian Poprawski 4:1

• 46' Pogoda nie rozpieszcza zaczynamy drugą połowę.
  • 46'

• 3:1dla Polonii
  • 45' koniec pierwszej polowy
  • 37' kontuzja bramkarza z Chypska i do bramki zmuszony jest wejść zawodnik z pola
  • 33' Pierwsze przebudzenie Tuliszki piękna wrzutka w pole karne i wykończenie Stachowiaka Polonia 3 Chrzypsko 1
  • 27' Ratajczak strzał z 20m minimalnie nad poprzeczką.
  • 25' Ponownie przepiękne podanie Bartysia i wykończenie Ratajczaka Polonia 2 Chypsko 1
  • 20' Polonia cały czas prowadzi grę ale boisko nie pomaga
  • 14' Rozwcieczona Polonia siadła na przeciwnika
  • 12' goolll dla Chypska
  • 11' Podanie Macieja Bartysia do Mikołaja Ratajczaka i gol dla Poloni
  • Piotr Mandrysz minimalnie obok bramki
  • 10' Rzut wolny dla Poloni
  • 6' dalsze ataki Poloni Poznań
  • Rzut rożny dla Poloni
  • 3' Polonia nadal w natarciu
  • 2' Rzut rożny dla Poloni
  • 1' Rozpoczyna Chrzypsko
  • 30 minut do meczu aura nie rozpieszcza ale liczymy na dobre widowisko.
  • Zespoły przygotowane zaraz zaczynamy...