Polonia II Poznań – Juana-Trans Stare Obrzyska (na żywo)

Polonia II Poznań - KU AZS UAM Poznań FC  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

W meczu 8. kolejki III Ligi Kobiet Polonia II Poznań podejmie na swoim stadionie zespół Juana-Trans Stare Obrzyska.

Będzie to spotkanie sąsiadujących ze sobą zespołów. Poznanianki wygrywając wszystkie mecze mają na koncie 18 punktów. Warto tez odnotować, że w trakcie ligowych spotkań straciły tylko 3 bramki. Goście mimo, że rozegrali jedno spotkanie więcej, to mając na koncie oprócz 5. zwycięstw, jedną porażkę i jeden remis zgromadzili mniej punktów, bo tylko 16. Zatem dzisiejszy wynik zadecyduje o kolejności na szczycie tabeli.

Polonia II Poznań

0 - 1

Juana-Trans Stare Oborzyska

• Koniec meczu, przegrywamy 1:0.
  • 80' Zmiana w Obyrzyskach zeszła Weronika Mania a za nią Ola Kaczmarek
  • 66' Gola dla Oborzysk strzelila Zofia Ruta. 0::1
  • 64' Zeszła Anastazja Kruk a weszła Aleksandra Kaczmarek
  • 61' Kolejna groźna sytuacja dziewczyn z Oborzysk
  • 60' Za Joannę Ostant wchodzi Natalia Adamska
  • 57' Pierwsza w tej połowie sytuacja Oborzysk ale minimalnie obok słupka
  • 57' Za Ole Tyl wchodzi Wiktoria Dembinska
  • 54' Po świetnym podaniu Kai Dziergas, dobrą sytuację miała Angelika Lewicka, ale niestety uderzenie przeszło tuż obok slupka
  • 47' Żółta kartka została upominania Angelika Lewicka
  • 46' Paula Żak zmieniła Wiktorię Kornat
  • 41' Rozpoczynamy drugą połowę

• Goście pojawili się już na placu gry
  • Przerwa, kibice czekają na rozpoczęcie drugiej połowy.
  • 31' Żółta kartka dla Kingi Niemiec
  • 30' Groźny strzał Kai Dziergas, jednak bramkarka na posterunku
  • 25' Sam na sam Joanna Ostant, ale strzał nad bramka
  • 23' Wynik 0:0 mimo ciekawych sytuacji
  • 16' Coraz groźniejsze ataki przeciwniczek Polonii, tym razem strzał nad bramką.
  • 15' Przydałby się w tej sytuacji system VAR, 1 na 1 szła napastniczka Oborzysk, jednak bramkarka i obrona wyszły z tego "obronną ręką"
  • 12'

Groźna akcja Oborzysk
  • 9' Groźna sytuacja po rzucie różnym Oborzysk
  • 3' Rzut rożny dla Oborzysk
  • 2' Groźny strzał Zoski Magier z 25 metrów
  • 2' Rzut rożny dla Polonii.
  • 1' Rozpoczynamy mecz!