Aglomeracja

Polecieć z Poznania do Mediolanu

Samolot Ryanair ladowanie w Poznaniu  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Wiosna wydaje się być może jeszcze dość odległa, ale właśnie wtedy będziemy mogli polecieć z Poznania do Mediolanu Bergamo. Uruchomienie nowego połączenia, a właściwie jego powrót, ogłosiły linie lotnicze Ryanair.

Cieszymy się z uruchomienia nowej trasy z Poznania do Mediolanu Bergamo – mówi Olga Pawłowska z linii Ryanair – połączenie będzie realizowane 2 razy tygodniowo już od marca 2018 roku.

Ryanair z okazji uruchomienia nowego połączenia przygotował pulę biletów w promocyjnej cenie, które będzie można kupić od środy (22.11) do wtorku (28.11) do północy. Promocja dotyczy lotów między marcem a majem przyszłego roku.

Przywrócenie połączenia lotniczego z Mediolanem Bergamo to dobra wiadomość dla poznańskiego lotniska.

Linie lotnicze Ryanair zdecydowały się rozszerzyć swoją siatkę połączeń o kolejny, już 17 kierunek dostępny bezpośrednio z Poznania – podkreślał Mariusz Wiatrowski z Portu Lotniczego Poznań-Ławica – decyzja Ryanair cieszy nas, tym bardziej że ponownie wracamy z połączeniami do Włoch, na początek na znane i lubiane przez naszych pasażerów lotnisko Mediolan-Bergamo, stanowiące bramę do całych północnych Włoch.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz