POBIEDZISKA – MOC INSPIRACJI!

pobiedziska - moc inspiracji  Foto:

pobiedziska - moc inspiracjiNadesłano 132 prace – taki był odzew na ogłoszony przez Pobiedziska konkurs na nowe logo i hasło promocyjne miasta i gminy. Komisja dokonała wyboru po 3 godzinach obrad. Najlepszy projekt – zdaniem komisji – nadesłał Tomasz Mikinka. Przedstawił on logo z hasłem „Pobiedziska – warto zajrzeć”. Na prośbę Komisji Konkursowej autor wybranej pracy zmienił hasło do swojego znaku graficznego na „Pobiedziska – moc inspiracji” oraz dopasował kolorystykę do stosowanej w herbie Miasta i Gminy Pobiedziska.

Teraz nowe logo i hasło, zatwierdzone już przez radnych, znajdzie się na gadżetach promocyjnych, wydawnictwach oraz wszelkich nośnikach informacji wydawanych przez Urząd Miasta i Gminy Pobiedziska

Stworzenie nowoczesnego, charakterystycznego i wyraźnego znaku graficznego oraz pozytywnego hasła to bardzo ważne narzędzia, które usprawnią działania promocyjne Pobiedzisk: miasta przyjaznego dla mieszkańców i turystów oraz otwartego na inwestorów – tłumaczą przedstawiciele Urzędu Gminy.

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz


  • Ciekawe czy logo i hasło będą umieszczać na okaleczonych drzewach, ogłowionych na zlecenie UMiG w Pobiedziskach przez Zakład Komunalny w Pobiedziskach. Takie drzewa mogą dać duży rozgłos miastu i gminie Pobiedziska, a więc reklamę i promocję np przy ulicy Odnowiciela około 10 drzew pięknie okaleczonych. Promocję rzetelności, sumienności, dbałości o dobro wspólne.