POZnań

Pies i kot obiecują nagrody

Figury psa i kota ukryte w Poznaniu  Foto: Schronisko dla zwierząt w Poznaniu

Figury psa i kota ukryte w Poznaniu Foto: Schronisko dla zwierząt w PoznaniuDwie kolorowe figury przedstawiające psa i kota będą krążyć po Poznaniu. Codziennie będą się pojawiać w innym miejscu, a ten, kto pierwszy je znajdzie i pochwali się zrobionym zdjęciem na Facebooku, otrzyma nagrodę. Zabawa zacznie się w sobotę 9 sierpnia.

Umieszczając figury w centrum miasta chcemy pokazać, że psy i koty to stały element miejskiego krajobrazu – tak prezentuje swoją akcję Poznańskie Schronisko na swoim profilu na Facebooku. Każdy w danym dniu, kto jako pierwszy znajdzie figury zwierzaków i umieści zdjęcie na profilu Schroniska na Facebooku, dostanie nagrodę. Codziennie będą ukrywane w innych miejscach, dlatego zabawa jest tym bardziej atrakcyjna.

Konkurs jest kolejną akcją schroniska z okazji jego 50lecia istnienia. Wcześniej, w weekend 31 maja/1 czerwca w przytułku dla zwierząt została zorganizowana zbiórka prezentów dla psów i kotów połączona z nadawaniem imion czworonogom. Poznaniacy podarowali wtedy ok 230 kg suchej karmy, prawie 150 puszek i saszetek oraz zabawek, misek, smyczy i obroży.

Zakończeniem obchodów będzie festyn w parku Wilsona, który odbędzie się 14 września. Jego motywem przewodnim będą oczywiście psy i koty.

Profil Schroniska dla zwierząt w Poznaniu, na który należy umieszczać zdjęcia znajdziesz tutaj.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz