Puszczykowo

Pies czeka na właściciela

Pies złapany w Puszczykowie 31 lipca 2012  Foto: UM Puszczykowo

Pies złapany w Puszczykowie 31 lipca 2012 Foto: UM PuszczykowoWakacje to dla części z nas czas radości z urlopu i wymarzonych wyjazdów. Niestety jest to również czas, gdy najczęściej porzucane są zwierzęta, które nieodpowiedzialnym właścicielom zaczynają przeszkadzać w realizacji wakacyjnych planów.

Strażnicy miejscy oraz pracownicy schronisk dla zwierząt niemal codziennie mają do czynienia z takimi właśnie przypadkami. Również we wtorek (31.07) w Puszczykowie został złapany błąkający się pies. Nie wiadomo jeszcze dlaczego spacerował sam po mieście. Być może spotkał go przykry los innych porzuconych zwierząt, a może po prostu uciekł od swojego zrozpaczonego właściciela.

Pies został znaleziony i złapany w Puszczykowie na skrzyżowaniu ulic Dworcowej i Wysokiej we wtorek  około godziny 12:00. Czeka teraz na odbiór przez właściciela, ale gdy ten się nie pojawi do połowy sierpnia, pies zostanie przekazany pod opiekę fundacji Animalia, a następnie oddany do adopcji.

W sprawie zagubionego psa można się kontaktować ze Strażą Miejską pod nr tel 61 819 40 11 lub 692 458 534.

Jeśli pragniecie mieć psa lub kota zachęcamy do adopcji zwierzaków, które czekają na swoich przyjaciół w poznańskim Schronisku. Galerię psów znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz