BizNews

Pierwszy hotel tej marki w Polsce otwiera się w Poznaniu

otwarcie Andersia Hotel & Spa Poznań, jako Radisson Individuals  Foto: Radisson Individuals

Na gości hotelu czeka ponad 170 pokoi na 9 piętrach budynku Andersia, sale konferencyjne, restauracja i strefa Spa. To oferta debiutującej w naszym kraju marki Radisson ​Individuals .

Obiekt jest miejscem z ogromnym potencjałem do rozwoju i przyjmowania gości, którzy chcą odwiedzać Poznań w celach biznesowych i wypoczynkowych – powiedział Przemysław Konieczyński, General Manager Andersia Hotel & Spa Poznań – mamy silny proaktywny zespół, który zadba o to, aby każda chwila miała szczególne znaczenie.

otwarcie Andersia Hotel & Spa Poznań, jako Radisson Individuals Foto: Radisson Individuals

Hotel oferuje 172 pokoje różnych kategorii, od premium do apartamentów superior z panoramicznym widokiem na miasto. Obiekt zajmuje 9 pięter wieżowca z panoramicznym widokiem na miasto. Andersia Hotel & Spa Poznań to także 1.800 m² powierzchni konferencyjnej z 10 salami do organizacji wydarzeń biznesowych nawet dla 800 osób. Dodatkowo dostępne są prywatne sale konferencyjne na mniejsze spotkania i szkolenia.

Goście mogą skorzystać także z oferty znanej poznaniakom restauracji Flavoria, która serwuje tradycyjne dania kuchni polskiej i europejskiej.

Do dyspozycji Gości jest również centrum fitness oraz Harmonia Wellness Club & Pool. W strefie znajduje się basen, jacuzzi oraz sauna z naturalnego drewna fińskiego.

otwarcie Andersia Hotel & Spa Poznań, jako Radisson Individuals - Flavoria Restaurant Foto: Radisson Individuals
Użyte w artykule zdjęcia: Radisson Individuals

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz