Pierwsza wygrana w dwumeczu z Dębicą

Hokej Poznań - UKH Dębica 9:5 - Poznań 28.01.2017 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
Hokej Poznań - UKH Dębica 9:5 - Poznań 28.01.2017 r.

W pierwszym meczu 3 rundy pierwszej ligi hokeja na lodzie, zawodnicy Hokej Poznań pokonali przed swoją publicznością drużynę UKH Dębica 9:5. Spotkanie oglądało około 100 kibiców.

Pierwsza tercja spotkania była bardzo wyrównana i mimo zdobycia już 4 minucie gola przez poznaniaków, zakończyła się remisem 1:1. W drugą tercję podopieczni Ziankou Yury-iego weszli koncertowo. Poznaniacy w pełni kontrolując tą część meczu zdobyli 7 bramek nie pozwalając przy tym rywalom zdobyć ani jednej. W trzeciej tercji gospodarze wyjątkowo się rozluźnili i niestety pozwolili gościom częściowo nadrobić straty bramkowe.

Najlepiej punktującym zawodnikiem Hokej Poznań był Darren McCutcheon, który zdobył 4 bramki. Taki sam wynik po stronie gości odnotował Arkadiusz Burnat.

Rewanż rozegrany zostanie w niedzielę 29 stycznia, o godzinie 12 na lodowisku przy ulicy Chwiałkowskiego.

Hokej Poznań – UKH Dębica 9:5 (1:1, 7:0, 1:4)

Relacja z niedzielnego meczu dostępna jest TUTAJ.