Aglomeracja

Peka z widokami

Peka dla turystów  Foto: ZTM

Od jutra będzie można kupić specjalne karty PEKA na okaziciela w wersji limitowanej z widokami miasta Poznania. Karty zostały przygotowane z myślą o turystach i wszystkich pasażerach korzystających okazjonalnie z transportu publicznego.

Wizualnie karty prezentują się niezwykle efektownie. Mamy nadzieję, że spodobają się pasażerom transportu publicznego, którzy zdecydują się z nich skorzystać – mówi Maciej Wudarski, Zastępca Prezydenta Poznania.

Peka z widokamiMogą one stanowić wyjątkową pamiątkę, w dodatku bardzo użyteczną dla osób, które myślą o kolejnych wizytach w stolicy Wielkopolski.
Na kartach znalazły się fotografie znanych poznańskich obiektów. W nastrojowej scenerii zaprezentowane zostały: Teatr Wielki, Most Jordana, Ratusz. Nie mogło oczywiście zabraknąć symbolu kojarzonego z Poznaniem, czyli Koziołków.

Karty na okaziciela z limitowanej serii będą dystrybuowane w 11 Punktach Obsługi Klienta ZTM Poznań oraz czterech punktach Centrum Informacji Miejskiej.

Przygotowaliśmy 10 tysięcy sztuk kart w edycji limitowanej, po 2500 z każdego wzoru. Jesteśmy przekonani, że będzie wiele osób, dla których taka karta będzie stanowić praktyczną, ale i efektowną pamiątkę z Poznania – mówi Bernard Zapatka, Zastępca Dyrektora ZTM Poznań. Karta nie jest tylko dla turystów, może ją kupić każdy zainteresowany pasażer.

Przypominamy, że karty na okaziciela kosztują 27 zł z czego 15 zł klient może wykorzystać na przejazdy z tPortmonetki, a 12 zł stanowi zwrotna kaucja. Karty w limitowanej edycji będą dostępne do wyczerpania zapasów. Oczywiście nadal można także kupić zwykłą kartę na okaziciela.

Konferencja prasowa prezydenta Wudarskiego

Tagi:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz