UAM-ki nie obroniły tytułu futsalowych Mistrzyń Polski. Jednak w trakcie Akademickich Mistrzostw Polski rozegranych w Gdański spisały się bardzo dobrze, zdobywając brązowy medal. W turnieju finałowym wystąpiło 15 drużyn, a w eliminacjach w sumie 42 zespoły.
Akademiczki w turnieju finałowym nie przegrały ani jednego meczu. Jedyne potknięcie, które zaważyło na utracie tytułu, przydarzyło się dopiero z zespołem Uniwersytetu Jagiellońskiego w meczu o finał. Jednak i tutaj poznanianki walczyły dzielnie i o zwycięstwie zadecydowały dopiero rzuty karne. Później zawodniczki UJ pokonały zespół Uniwersytetu Szczecińskiego i zdobyły tytuł Akademickiego Mistrza Polski.


![Park Moniuszki 1926 [IKC NAC] Foto: NAC / IKC - domena publiczna Park Moniuszki 1926 [IKC NAC] Foto: NAC / IKC - domena publiczna](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2021/06/7KL1iO-313x168.jpg)













![Park Moniuszki 1926 [IKC NAC] Foto: NAC / IKC - domena publiczna Park Moniuszki 1926 [IKC NAC] Foto: NAC / IKC - domena publiczna](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2021/06/7KL1iO-300x200.jpg)
Dodaj komentarz