BizNews

Peek & Cloppenburg – pierwszy sklep w Poznaniu

Nowy sklep w PCC  Foto: materiały prasowe

Sklep domu mody Peek & Cloppenburg został właśnie otwarty w Poznaniu. Na powierzchni 4500 m2 znajduje się odzież i dodatki światowych marek, od segmentu casual aż po półkę premium. Salon ten jest 10. obiektem w Polsce a pierwszym w Poznaniu.

Nowy sklep w PCC

Marka Peek & Cloppenburg działa już ponad 110 lat. Gama sprzedawanych produktów w 45 salonach w Europie sięga od ekskluzywnych dzieł projektantów, przez sprawdzone i popularne marki, po ofertę międzynarodowych sieci odzieżowych.

Spółka została największym modowym najemcą na terenie Poznań City Center, dlatego też do jego potrzeb dostosowana została część powierzchni Galerii.

Jak informuje Norbert Fijałkowski, dyrektor centrum handlowego kolejny najemca kończy prace modernizacyjne związane m.in. ze zmianą kolorystyki i układu funkcjonalnego.

Pierwsze niemieckie sklepy Peek & Cloppenburg otwarto w Berlinie i Düsseldorfie w roku 1901. Rodzinny biznes Johanna Theodora Peeka i Heinricha Cloppenberga przeobraził się w markę, która zarządza sklepami w 15 krajach.  W Polsce swoje produkty sprzedają od 2002 roku

Nowy sklep w PCC

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz