Sport

Patrioci rekrutują

Patrioci - plakat rekrutacyjny  Foto: mat. pras.

Patrioci - plakat rekrutacyjny Foto: mat. pras.Poznańska drugoligowa drużyna futbolu amerykańskiego zaprasza na nabór. Rekrutacja odbędzie się w niedzielę, 8 lutego o godzinie 9.30, w Hali A POSiR-u przy ulicy Chwiałkowskiego 34.

Drużyna poszukuje zawodników do sekcji juniorskiej oraz seniorskiej. Do tej pierwszej poszukiwani są chłopcy w wieku 14-17 lat. Natomiast mężczyźni w wieku od 18 lat wzwyż, będą zaliczani do prężnie rozwijającej się sekcji seniorskiej.

Co trzeba zrobić? W trakcie rekrutacji trzeba będzie wziąć udział we wszystkich elementach przygotowanych przez kadrę trenerską, w tym m.in. skok w dal z miejsca obunóż i jednonóż, sprint, rzut piłką lekarską sprzed klatki piersiowej, czy sprint wahadłowy. Najlepsi rekruci będą mieli szansę trenować z drużyną i przygotowywać się do nadchodzącego sezonu.

Zawodnicy Patriotów zapewnione będą mieli miejsce oraz sprzęt treningowy, profesjonalną kadrę trenerską z doświadczeniem zdobytym w USA, Kanadzie i Meksyku, opiekę fizjoterapeutyczną oraz profesjonalne boisko do futbolu amerykańskiego na poznańskim Golęcinie.
Na rekrutację zapraszamy także osoby, które chcą zostać wolontariuszami w naszej drużynie. Poszukujemy osób, które będą nas wspomagać w działaniach promocyjnych oraz pomagać w organizacji imprez sportowych.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz