Ryanair ogłosił właśnie nowe połączenia z Poznania do Dubrownika.
Loty zostaną uruchomione w kwietniu w ramach sezonu lato 2024. Połączenia odbywać się będą dwa razy w tygodniu. Loty do Dubrownika odbywać się będą również z Krakowa i Wrocławia.
Z niecierpliwością czekamy na powitanie klientów na pokładzie naszych lotów do i z Polski latem przyszłego roku, a Ryanair będzie stale zapewniał więcej połączeń i niższe ceny niż jakakolwiek inna linia lotnicza w Polsce – obiecuje Alicja Wójcik-Gołębiowska z linii lotniczej.




![Zielona fontanna [PIM] (4) Foto: PIM Zielona fontanna [PIM] (4) Foto: PIM](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/05/7qsLxE-313x168.jpg)








![Zielona fontanna [PIM] (4) Foto: PIM Zielona fontanna [PIM] (4) Foto: PIM](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/05/7qsLxE-300x200.jpg)


Dodaj komentarz