Panie za kółkiem!

aw

awTylko panie mają szansę na takie nagrody: samochód Renault na weekend z pełnym bakiem paliwa, masaż balijski, kolacja dla dwóch osób, miesięczny zapas wody mineralnej, karnety do klubu fitness, kursy językowe, vouchery na przejazd po specjalnym torze kartingowym. Tylko raz w roku i tylko dla Pań organizowana jest w Poznaniu specjalna impreza motoryzacyjna – rajd „Wielkopolanki za kółkiem”. Ten wyjątkowy rajd na który zaprasza Automobilklub Wielkopolski oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie, wystartuje w sobotę 6 marca z Toru „Poznań”. Organizatorzy są przekonani, że wszystkie uczestniczki udowodnią podczas wyśmienitej zabawy, że Pani za kółkiem radzi sobie w wielu przypadkach nawet lepiej niż niejeden mężczyzna.

Przyjmowanie załóg rozpocznie się o godzinie 9:45 a dokładnie godzinę później rozpoczną się samochodowe próby sprawnościowe na Torze „Poznań”. Panie będą miały do wykonania 8 szybkich i ciekawych prób na całym torze, na quadach, kartingach oraz samochodzie Szkoły Nauki Jazdy Automobilklubu Wielkopolski.

Po emocjach na torze zawodniczki wyruszą na trasę po Poznaniu. Specjalnie przygotowany, „zakodowany” zapis zaprowadzi na metę. Ciąg dalszy atrakcji rajdu „Wielkopolanki za kółkiem” od godz. 14:00 odbywać się będzie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Załogi startujące w rajdzie muszą składać się wyłącznie z przedstawicielek Płci Pięknej, panowie mogą jedynie kibicować.

Wysokość wpisowego: 35 zł od osoby

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane WYŁĄCZNIE z wpłatą: Automobilklub Wielkopolski Dział Członkowski,  ul. Towarowa 35/37 Poznań. tel. 061 853 61 03  e-mail: turystyka@aw.poznan.pl

Wprowadzony został limit 70 załóg, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz