Sport

Pan Krzysztof przyjaciel Orlika

Polska_Biega_w_Kleszczewie  Foto: superorlik.pl

Samo wybudowanie Orlików jest tylko sposobem na zachęcenie młodzieży do uprawiania sportu. Równie ważnym elementem jak infrastruktura jest zaangażowanie animatorów, którzy odpowiedzialni są za przygotowywanie interesujących zajęć i promowanie ich wśród mieszkańców.

Polska_Biega_w_Kleszczewie Foto: superorlik.plPrzyjacielem Orlika w konkursie organizowanym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki został Krzysztof Jachnik z podpoznańskiego Kleszczewa. Do jego najważniejszych osiągnięć można zaliczyć organizację Kleszczewskiej Szybkiej Piątki, gdzie pełnił rolę dyrektora oraz instruktora Nordic Walking.

Dzięki jego zaangażowaniu Orlikowi udało się dołączyć do akcji Polska Biega. Wielokrotnie organizował biegi dla dzieci czy marsze Nordic Walking. Sporą popularnością cieszyły się także rodzinne sportowe soboty.

Prywatnie pan Krzysztof jest instruktor Nordic Walking, miłośnik siatkówki oraz biegania. Zawsze jest w dobrym humorze. Planowanie zajęć oraz działania na Orliku sprawiają, że może realizować swoje pasje oraz zarażać nimi innych.

Podkreśla, że sukces Orlika to nie tylko jego zasługa, wskazując Justynę Szłapkę, Paulinę Adamską i Grzegorza Urbańczyka, jako osoby, bez których większość projektów zrealizowanych na Orliku w Kleszczewie nie doszłaby do skutku.

Krzysztof Jachnik, trener z Kleszczewa Foto: superorliki.pl

Tagi:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz