Łazarz Osiedle Kopernika Piątkowo POZnań Rataje

Osiedlowa Wyprzedaż Garażowa

Osiedlowa Wyprzedaż Garażowa  Foto:

Osiedlowa Wyprzedaż GarażowaWyprzedaże Garażowe to akcje cieszące się w Europie i w Stanach Zjednoczonych ogromną popularnością. Moda, która przychodzi z Zachodu ma szansę na stałe zaistnieć w Polsce. To pierwsza taka akcja w Poznaniu.

Dziesiątki staroci, podręczników oraz nieużywanych sprzętów zalega w naszych mieszkaniach, a dzieki takim spotkaniom ma szansę znaleźć nowego właściciela. W najbliższą sobotę, 24 września, w sześciu wyznaczonych punktach miasta każdy chętny będzie mógł wystawić swoje stoisko by sprzedać rzeczy, których już nie potrzebuje. Organizatorzy zapraszają sprzedawców i łowców okazji w godzinach 11:00 – 18:00 na wyprzedaże w sześciu lokalizacjach: Osiedle Orła Białego, Osiedle Piastowskie, Osiedle Rusa, Osiedle Kopernika, Osiedle Bolesława Śmiałego, Osiedle Jana III Sobieskiego

Wszyscy uczestnicy, którzy najpóźniej do 23 września (do godziny 15.00) wyślą swoje zgłoszenie wezmą udział w konkursie. Właściciele najładniejszych i najbardziej pomysłowych stanowisk otrzymają nagrody niespodzianki. Organizatorzy przewidzieli również konkursy i atrakcje dla najmłodszych uczestników imprezy oraz ciepły poczęstunek dla każdego sprzedającego. Osiedlowa Wyprzedaż Garażowa to świetna okazja by spędzić miło sobotę w sąsiedzkim gronie, wraz z rodzinami. A jeśli wystawione na sprzedaż przedmioty nie znajdą nowych właścicieli, będzie można przekazać je na cele charytatywne. Na osiedlach pojawi się specjalny bus, a przekazane rzeczy trafią do potrzebujących.

Udział w imprezie jest bezpłatny. Zgłoszenia (imię, nazwisko, nazwa osiedla oraz telefon kontaktowy) należy nadsyłać adres e-mail: wyprzedaz@tablica.pl .


Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz