W wielu miejscach w Poznaniu w niedzielę, 30 stycznia kwestowano podczas 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie zabrakło też tego dnia wielu wydarzeń kulturalnych.
W klubie Blue Note odbył się cykl koncertów, z którego dochód zasilił jubileuszowy finał. Na scenie wystąpił zespół Córy, Julia Rover oraz Brodachè. Wydarzenie poprowadził Mateusz Rozynek.
Obecni tego dnia nie tylko mogli, ale i chętnie licytowali wystawione przez artystów przedmioty. Między innymi do zdobycia było wspólne zjedzenie pizzy z Córami, chleb własnego wypieku, który przygotowała Julia Rover oraz możliwość zapowiedzenia na scenie wybranego artysty podczas festiwalu, który odbędzie się latem nad jeziorem Kierskim.







![Sad nad Marzanna 21.03.1989 [Krzysztof Lesiewicz] (10) Foto: Krzysztof Lesiewicz Sad nad Marzanna 21.03.1989 [Krzysztof Lesiewicz] (10) Foto: Krzysztof Lesiewicz](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2020/03/82DIMk-313x168.jpg)

























































































Dodaj komentarz