POZnań

Odwołano koncert – Live! Moje i Twoje życie

Plakat odwołanego koncertu  Foto:

Plakat odwołanego koncertu11 czerwca na poznańskiej Malcie miał odbyć się koncert „Live! Moje i Twoje życie!” przygotowywany przez fundację DKMS. Jak podaje rzecznik prasowy Urzędu Miasta organizator nie otrzymał zgody na przeprowadzenie imprezy masowej.

Komunikat o tym wysłaliśmy organizatorce – informuje Paweł Marciniak, rzecznik prasowy Urzędu Miasta. Powodem decyzji było niedostarczenie opinii Policji, Straży Pożeranej, Pogotowia Ratunkowego ani Sanepidu oraz brak dokumentów potwierdzających zawarcie umowy ubezpieczenia organizatora imprezy masowej. Do dziś nie dostaliśmy tych dokumentów, ani informacji o chęci odwołania się od tej decyzji – dodaje.

Na scenie festiwalu mieli pojawić się Czesław Śpiewa, Kasia Nosowska, Bednarek i Pajujo. Dopiero dzisiaj na stronie MaltaSki pojawił sie oficjalny komunikat “Z przykrością przekazujemy Wam wiadomość, że organizator (firma Art Vision) nas poinformował, że odwołał koncert Live! Moje i Twoje Życie, koncert miał odbyć się na Malcie 11 czerwca 2014. Osoby, które zakupiły bilety w kasach Malta Ski prosimy o kontakt z Recepcją Malta Ski tel. 61 878 22 12)

3 komentarzy

kliknij by dodać komentarz


  • Zostalem oszukany przez Natalie Chojnacka na gruba sumę, oszukała mnie i wiele osób z Poznania, ktokolwiek ma z nią kontakt lub zamierza jej dać jakąś kasę niech uważa i tego nie robi!

  • WItajcie oszukani jeśli jej szukacie to podaje do niej numer telefonu 504526480. A znaleźć ją możecie na świętego Marcina w Poznaniu lumpeks Diamonds Second Hand. Na Dzien 8 grudnia 2016