Sport

Od września biorę się za sport! Może judo?

Akademia Judo dla maluchów  Foto: Akademia Judo

Wrzesień to najlepszy okres na rozpoczęcie i kontynuację sportowych treningów. Po wakacyjnym lenistwie to czas na ćwiczenia i poprawę kondycji fizycznej. Jeśli zapomnimy o tym w ferworze pierwszych dni roku szkolnego, w późniejszym okresie będzie trudno zachęcić i siebie i dzieci do regularnych treningów. Jedną z licznych sportowych propozycji dla najmłodszych w Poznaniu jest judo. W Akademii Judo zajęcia przygotowano już dla dzieci w wieku 3-7 lat.

Akademia Judo dla maluchów Foto: Akademia JudoKlub rozpoczyna nabór na nowy sezon 2014/2015 i zachęca do zachęca do skorzystania z bezpłatnych zajęć, które odbywać się będą przez pierwsze dwa tygodnie września.

W klubie trenuje ponad 500 zawodników w kilkunastu miejscach Poznania i okolic oraz w przedszkolach. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów Judo, którzy są lub byli czynnymi zawodnikami sportowymi, a teraz pragną przekazywać swoją pasję i wiedzę najmłodszym – mówi trenerka Barbara Jopek.

Akademia Judo, jako jedyna w Wielkopolsce, prowadzi także bezpłatne szkolenie dla osób niepełnosprawnych i niesłyszących.

„Moim zdaniem Akademia Judo jest najlepszym Klubem w Poznaniu, poziom, jaki reprezentujemy to zasługa ciężkich treningów, ale też rodzinnej atmosfery – mówi Vanessa Machnicka, dwukrotna Mistrzyni Polski Juniorek (2013, 2014)

Informacje o bezpłatnych zajęciach na stronie www.akademiajudo.pl.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz