BizNews

Nowy manager w Nesperta

Bartosz Grochal / Nesperta  Foto:

Do zespołu lubońskiej firmy Nesperta dołączył kilka dni temu Bartosz Grochal. Jest od odpowiedzialny za komunikację korporacyjną i employer branding, a także kierowanie działaniami firmy w zakresie CSR.

Nesperta jest niesamowitą firmą, która rozwija się bardzo intensywnie, podbija międzynarodowe rynki, nieustannie budując i rozwijając swoją strukturę, a przede wszystkim kadry – mówił Bartosz Grochal. – do Nesperty trafiają najlepsi specjaliści z rynku pracy, więc moje wyzwania będzie o tyle łatwiej zrealizować, że w firmie odczuwalne są zaangażowanie i entuzjazm.

Bartosz Grochal jako drugi, obok Pauliny Piątek, PR Manager w Nespercie odpowiadać będzie dodatkowo za strategię komunikacji oraz relacje z mediami. To kolejne wzmocnienie działu PR w firmie Nesperta. W połowie br. do zespołu dołączył Maciej Popiołek, obejmując stanowisko specjalisty ds. CSR.

Spółka Nespert z Lubonia jest właścicielem marki Semilac. Oferuje produkty do stylizacji i pielęgnacji paznokci takie jak lakiery hybrydowe, żele, lakiery do paznokci i akcesoria.

Nie mam wątpliwości, że właśnie rozpoczyna się niezwykle barwny etap mojej kariery – dodaje Bartosz Grochal – bardzo się cieszę, że będę mógł wykorzystać swoje umiejętności w nowej dla mnie branży i jednocześnie rozwijać się zawodowo.

Użyte w artykule zdjęcia:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz