Aglomeracja Suchy Las

Nowy Aldi z promocjami

ALDI  Foto: materiały promocyjne

Aldi rozbudowuje sieć swoich marketów, kolejny otwarty zostanie w czwartek 4 grudnia w Suchym Lesie. Sklep mieścił się będzie przy ul. Obornickiej 136, a na klientów przez 8 dni czekać będą oferty promocyjne.

Od 4 do 12 grudnia klienci odwiedzający nowy sklep sieci będą mieli okazję skorzystać z atrakcyjnych promocji na wszystkie produkty marek własnych ALDI a także z 35% rabatu na ponad 200 produktów spożywczych. Dla pierwszych klientów odwiedzających sklep, sieć przewidziała drobny upominek w postaci torby zakupowej wielokrotnego użytku, smyczy lub żetonu do wózka – informuje Dariusz Kujaczyński, Kierownik Sprzedaży ALDI Polska.

Sklep w Suchym Lesie przygotowywany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki. Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. ALDI wyposażony jest bowiem w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Znalazły się tu również pokój dla matki z dzieckiem oraz toaleta. Tuż przy wejściu na klientów czeka parking z 60 miejscami parkingowymi, z uwzględnieniem przeznaczonych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych.

Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 – 18:00. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników w nowopowstałym obiekcie i planuje uruchomienie kolejnych sklepów zarówno w Poznaniu jak i w mniejszych miejscowościach w Wielkopolsce.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały promocyjne

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz