Tak jak zapowiedziano tak i się stało. Dziś przed południem zakończono prace związane z położeniem nowej trawy na Stadionie Miejskim.
Pozostały jeszcze tylko prace wykończeniowe jak pomalowanie linii i ustawienie bramek. Lech Poznań informuje, że murawa na mecz ze Śląskiem Wrocław jeszcze nie będzie w stanie idealnym, bo za mało czasu jest na jej ukorzenienie.
Jednak już podczas kwietniowego meczu z Legią Warszawa trwa ma się pięknie prezentować.
/
Oto jak nowa murawa prezentowała się dzisiaj przed południem.


![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)














Dodaj komentarz