K U L T U R A

Nosowska Na Tłusto i Basta

W lutym rozpocznie się drugą część trasy koncertowej promującej najnowszy album Katarzyny Nosowskiej „Basta”. Artystka odwiedzi: Wrocław, Katowice, Kraków, Gdańsk, Warszawę, Poznań i Łódź. W Poznaniu zobaczymy ją w Klubie Tama w niedzielę 17 lutego 2019 roku.

Kłopotliwe jest przedstawianie Katarzyny Nosowskiej w kilku zdaniach, bo to Artystka, która musi wynajmować sporych rozmiarów magazyn, by pomieścić wszystkie statuetki i dyplomy dla najlepszej polskiej wokalistki i autorki tekstów. Jak to możliwe, że tak skromna, unikająca tłumów dziewczyna zdominowała naszą scenę? Odpowiedź jest prosta: talent i pracowitość. Gdy tylko Hey ma wolne, Nosowska solo – choć zawsze ze znakomitymi partnerami, penetruje krainy, w które z macierzystym zespołem się nie zapuszcza.

Ostatnio eksploruje też sfery spoza świata muzycznego. Od roku bardzo aktywnie działa na Instagramie, gdzie prowadzi treningi fatness i przybierając śmieszną gębę, mówi o życiu, show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach. Prosto, zwięźle, szczerze, szalenie błyskotliwie i dowcipnie. Cykl filmików „A ja żem jej powiedziała…” stał się inspiracją do książki o tym samym tytule, która od maja stała się już bestsellerem.

Na polu muzycznym Nosowska również nie próżnuje, właśnie ukazał się jej kolejny solowy album Basta, tym razem za stronę muzyczną i produkcję odpowiada Michał FOX Król. To zbiór 11, bardzo osobistych w warstwie tekstowej, utworów, jak sama Nosowska mówi -„to najważniejsza płyta”.

Nosowska Na Tłusto i Basta
zmiana sali. Klubu Tama (ulica Niezłomnych 2). Data i godzina wydarzenia pozostają bez zmian
17 lutego 2019 (niedziela), godz. 19:00

Bilety w cenach:
miejsca stojące: 79 zł (I pula), 99 zł (II pula), miejsca siedzące: 99 (strefa C) 129 zł (strefa B), 149 zł (strefa A), [miejsca stojące – pule biletów dostępne do wyczerpania]

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl / Ewelina Jaśkowiak, materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz