Nocne autobusy pojadą inaczej

foto: MPK / R. Bartkowiak  Foto:

foto: MPK / R. BartkowiakNa szczęście nie wszystkie i nie wszędzie. Dzisiejszej i jutrzejszej nocy wykonywane remontowana będzie nawierzchnia na ul. Kościelnej pod wiaduktem kolejowym. Dlatego też od godziny 23:30 do 4:00 rano przejazd pod wiaduktem będzie zamknięty, a autobusy linii nocnych 236 i 246 pojadą objazdem.

RONDO KAPONIERA – Roosevelta – Dąbrowskiego – Kościelna – Poznańska – Pułaskiego – al. Wielkopolska – Nad Wierzbakiem – Wojska Polskiego – i dalej po swoich stałych trasach.

Autobusy jadące z ronda Kaponiera po skręcie z ul. Dąbrowskiego w ul. Kościelną zatrzymywać się będą na ul. Poznańskiej w pobliżu przystanku „Kościelna” (jednocześnie ominięty zostanie przystanek „Jeżycka”).

W kierunku powrotnym: … Wojska Polskiego – Nad Wierzbakiem – al. Wielkopolska – Pułaskiego – Poznańska – Jeżycka – Kościelna – Dąbrowskiego – Roosevelta – RONDO KAPONIERA.

Na trasie objazdu autobusy linii 236 i 246 nie będą zatrzymywać się na przystankach zlokalizowanych wzdłuż ulic: Pułaskiego i al. Wielkopolskiej.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz