K U L T U R A

Noc w Palmiarni: Przenieś się na Hawaje, Tahiti i Rapa Nui!

Palmiarnia Poznańska  Foto: Palmiarnia Poznańska / facebook

Przygotujcie się na niezapomnianą podróż podczas wyjątkowej Nocy w Palmiarni, która odbędzie się w sobotę 20 lipca. Tego wieczoru przeniesiecie się na egzotyczne Hawaje, Tahiti (Polinezja Francuska) i Rapa Nui (Wyspy Wielkanocne).


Hinatea wraz ze swoją szkołą tańca zaprezentuje spektakl „Avei Varu – tańce polinezyjskie”. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć tradycyjne pokazy tańców polinezyjskich, które mają głębsze znaczenie niż to, które znamy z filmów.

Spektakl odbędzie się w trzech pokazach: 20:45. 21:30, 22:15

Zachwyci Was różnorodność kolorowych, tradycyjnych strojów oraz tańców z kilku najbardziej znanych wysp Pacyfiku. Dajcie się porwać szybkim i wolnym rytmom w towarzystwie dźwięków ukulele i bębnów. Gwarantujemy, że poczujecie emocje i historie stojące za każdym ruchem wśród egzotycznych roślin Palmiarni.

Informacje praktyczne: wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00 i potrwa do 2:00 w nocy (ostatnie możliwe wejście o godz. 1:00). Kasa będzie czynna do godz. 1:00.

Ceny biletów: 12 zł (ulgowy), 16 (normalny)

Bezpieczeństwo i organizacja
Liczba zwiedzających przebywających jednocześnie w Palmiarni jest ograniczona ze względów bezpieczeństwa. Wejście zwiedzających do obiektu może być czasowo wstrzymane, a osoby ponad dozwolony limit będą sukcesywnie zapraszane do przestrzeni Palmiarni wraz z opuszczaniem pawilonów przez zwiedzających.

Organizatorzy zalecają zabranie ze sobą latarki, aby móc w pełni korzystać z nocnych atrakcji.

W godzinach od 5:00 do 22:00 będą otwarte wszystkie bramy Parku im. Wilsona. Od 22:00 otwarte będzie tylko wejście od ulicy Matejki.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i odkrywania polinezyjskich tradycji wśród egzotycznych roślin Palmiarni!

Użyte w artykule zdjęcia: Palmiarnia Poznańska / facebook

Tagi:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz