POZnań

Noc w Palmiarni

Palmiarnia Poznańska  Foto: Palmiarnia Poznańska / facebook

W ostatni piątek lipca Palmiarnia Poznańska zaprasza na nocny spacer po obiekcie połączony ze specjalnie przygotowanym na tę okazję wydarzeniem artystycznym. Zwiedzanie rozpocznie się o godziny 20:00 i potrwa do 2:00. Kasa czynna będzie do godziny 1:30.

30 lipca nocną wycieczkę uświetni performens grupy 33 Hypnotheatre & Technocircus “ElementalLUV. Juxtaposition”, stworzony specjalnie z myślą o przestrzeni pawilonu III, gdzie zostanie zaprezentowany o godzinach 20:30, 21:10, 21:50, 22:30.

To nie jedyne atrakcje. W pawilonach dostępne będą dwie ścieżki zwiedzania. Pierwsza zaprezentuje dawne fotografie Palmiarni (po zeskanowaniu kodu QR). Druga z kolei będzie biegła szlakiem wiekowych roślin.

Co więcej, do pobrania dostępne będą questy w aplikacji Eko Wielkopolska na dwóch poziomach trudności. W każdym z pawilonów, w aplikacji pojawi się jedno pytanie, na które odpowiedź znaleźć będzie można na tabliczkach z opisami roślin.

Wstęp w cenie biletu do Palmiarni: 8 zł – ulgowy, 12 zł – normalny. Od godz. 22:00 otwarta będzie brama do Parku Wilsona tylko od ulicy Matejki.

Na terenie Palmiarni obowiązkowo należy zakrywać usta i nos, a przed wejściem zdezynfekować ręce. Limit odwiedzających to 265 osób.

Użyte w artykule zdjęcia: Palmiarnia Poznańska / facebook

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz