Grunwald

Nie straszny im deszcz! Zumba pod Areną

Ćwiczyli w deszczu  Foto: materiały prasowe

Większość miłośników sportu nie dotarła na dzisiejsze, pierwsze zajęcia z cyklu „Zumba w parku Kasprowicza”, wychodząc z założenia, że z powodu ulewy z pewnością się one nie odbędą. I tak zapewne by się stało, ale około 20 zumbowiczek pojawiło się dziś rano w parku Kasprowicza pomimo ulewy. Instruktorka – Klaudia Nierychlewska widząc tak dużą determinację, nie miała serca wysyłać ich do domu i przeprowadziła zajęcia przy hali Arena.

Wyszło całkiem interesująco, Klaudia Nierychlewska przyznaje, że prowadzi zajęcia zumby od wielu lat, ale jeszcze nigdy nie zdarzyło jej się prowadzić ich w deszczu. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych, humory nie opuszczały zumbowiczek. Przyznawały, że było to dla nich bardzo ciekawe doświadczenie.

„Zumba w parku” Kasprowicza to jeden z projektów nagrodzonych w konkursie „Centrum Warte Poznania”. W każdą niedzielę o godz. 10 w parku pomiędzy halą Arena a placem zabaw będą odbywać się bezpłatne zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną instruktorkę zumby.

Kolejne zajęcia odbędą się w niedzielę, 14 czerwca o godz. 10:00

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz