POZnań

Narkotyki w skrzynce pocztowej

Narkotyki w skrzynce  Foto: KMP

Narkotyki w skrzynce Foto: KMPPoznańscy policjanci zatrzymali mężczyznę za posiadanie znacznej ilości narkotyków. 29-latek zabarykadował się w mieszkaniu, które wynajmował i wcale nie zamierzał go opuścić. Miał się czego obawiać. Był poszukiwany, a w mieszkaniu przechowywał narkotyki. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału Zabezpieczenia Miasta przyjęli zgłoszenie, że 29-latek nie chce opuścić wynajmowanego mieszkania. Przybyli na miejsce interwencji funkcjonariusze ujawnili, że w skrzynce pocztowa przynależąca do mieszkania znajdowały się środki odurzające oraz waga do ich porcjowania.

Mężczyzna na polecenie Policji oraz właściciela apartamentu w ogóle nie zamierzał otworzyć drzwi. Na miejsce wezwano ślusarza. Jak się okazało 29-latek miał się czego obawiać. Policjanci w mieszkaniu ujawnili blisko 11 gramów amfetaminy i marihuany.

Dalsze czynności prowadzone przez Wydział Kryminalny z Komisariatu Policji Poznań Grunwald wykazały, że zatrzymany 29-latek był poszukiwany przez Sąd za podobne przestępstwa.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz