K U L T U R A

naGranie nad Rusałką – Gra Sów

Gra Sów  Foto: materiały prasowe / FB / grasow

Poznański zespół Gra Słów zagra w Restauracji Rusałka w najbliższy czwartek, 4 listopada o godzinie 19:00. Podczas wydarzenia usłyszymy piosenki z debiutanckiej płyty oraz nowe utwory.

Po krótkiej przerwie ruszają koncerty nad Rusałką. Po plenerowym naGraniu nad Rusałką czas przenieść się ze sceną do restauracji Rusałka.

Od czterech lat grupa muzyków w składzie: Kamil Meler (wokal oraz gitary), Marta Wołczecka (gitara elektryczna), Tomasz Dopierała (gitara basowa) oraz Max Wolff (perkusja) tworzy zespół o nazwie Gra Sów. W roku 2018 pojawiła się ich debiutancka epka, a w roku 2020 światło dzienne ujrzała pierwsza płyta długogrająca zatytułowana „Wolne Tańce”.

Muzyka, którą tworzą to nostalgiczne i refleksyjne dźwięki. Teksty utworów napisane w języku polskim oraz muzykę tworzy Kamil Meler, który na scenie nie tylko śpiewa, ale także gra na gitarze. Piosenki poruszają tematy ucieczki od przeszłości, poszukiwania przyszłości, wszelkiej innej refleksji. Podróż do świata zbudowanego z pragnień i chęci działania, radości i smutku, poczucia młodości i starości.

Zespół w roku 2018 został jedynym laureatem na Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Autorskiej im. Jacka Kaczmarskiego w Poznaniu oraz zajęli pierwsze miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu dla Młodych Zespołów GettingOut w Gorzowie Wlkp.

Koncert transmitowany będzie za pośrednictwem Facebooka ,,Scena nad Rusałką” oraz na kanale Youtube ,,Scena nad Rusałką”. 

naGranie nad Rusałką – Gra Sów

Restauracja Rusałka
czwartek, 4 listopada, godzina 19:00

Wstęp wolny

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe / FB / grasow

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz